Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Industrial
LR14/C (Baby) ()
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- Taca na 20 sztuk - niezawodne zasilanie w jakości przemysłowej
- trwale precyzyjne energii dla energochłonnych zastosowań
- szczególnie nadaje się do pracy ciągłej i poddano impulsom przy wysokich prądach
- jest stosowany w poszczególnych branżach i producentów do oryginalnej jakości wyposażenie urzą
- jest np lub latarki LED na baterie zabawki
- Komórki są szczelnie zamknięte, co chroni przed wyciekiem i długim haltba
- Preparat bez kadmu lub rtęci
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Wysokość | 50 mm |
| Zużycie Jednostka | 20 szt./folia |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 26.2 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR14 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | C (Baby) |
49,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20