Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Lampa owadobójcza LED UV
bardzo skuteczna ochrona przed uporczywymi owadami, zwłaszcza muszkami owocowymi
- wabi i zabija muszki owocowe, muchy domowe, komary itp.
- cicha i bezwonna – nie zawiera żadnych środków chemicznych
- ognioodporne tworzywo ABS
- łatwa w obsłudze i czyszczeniu
- bezpieczna dla ludzi
- niskie zużycie energii
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Quader, Haus, GS: SGS |
| Szerokość | 114 mm |
| Długość | 128.5 mm |
| Wysokość | 61 mm |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Biały |
| Waga | 150 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 24