Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel z alarmem BUZZ Charge’n Sync Lightning
nadaje się do wszystkich urządzeń z portem Lightning
Kabel z alarmem ze złączem Lightning sprawnie ładuje i synchronizuje urządzenia iPhone i iPad.
Dodatkowa funkcja alarmu informuje np. o odłączeniu urządzenia USB. Dzięki temu urządzenie jest zabezpieczone przed kradzieżą, a ponadto już nigdy o nim nie zapomnisz.
To idealne wyposażenie do każdego gadżetu z portem Lightning.
- funkcja przypominania – już nigdy nie zostawisz kabla i ładowarek w hotelu, bo alarm Ci o nich przypomni
- zabezpieczenie przed kradzieżą – w momencie przerwania połączenia z kablem słychać alarm
- ochrona przed przegrzaniem – przypomnienie po zakończeniu ładowania
- przyjazne środowisku – dzięki alarmowi już nigdy nie zapomnisz schować kabel do walizki, więc kupowanie nowych kabli w podróży nie będzie konieczne
- produkt opatentowany na całym świecie
- produkt certyfikowany przez firmę Apple
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czerwony, Biały |
| Waga | 34 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk USB 2.0 (typ A) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk Apple Lightning (8-pinowy) |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Wejście, typ | Wtyk USB 2.0 (typ A) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2.4 A |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 2.4 A |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 1 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20