Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel typu USB-C™ do ładowania i synchronizacji; rozwijany
nadaje się do urządzeń z przyłączem USB-C™; Czarny
- bardzo szybkie ładowanie z natężeniem maks. 3 A
- elastyczny kabel 1 zapewniający dostateczny zasięg
- kabel USB 2.0 do synchronizacji danych i ładowania
- mały wtyk typu C™ może być używany obustronnie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 45.2 mm |
| Długość | 50 mm |
| Wysokość | 19.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| średnica | 45.2 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 28 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, napięcie | 5 V (DC) |
Kabel
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 0.48 Gbit/s |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 100