Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel telefoniczny płaski rolka 100 m, AWG 30,CU (miedź)
4-żyłowy
- do montażu Anschluskabeln
- Niewielki promień gięcia, elastyczny, idealny do montażu za listwami przypodłogowymi w celu zaoszczędzenia miejsca
- Tylko wymiary zewnętrzne: 2,4 x 4,8 mm
- idealny do linii telefonicznych, kabli telekomunikacyjnych, linii instalacyjnych, układania kabli
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Typ kabla | Kabel płaski |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| AWG | 30 |
| Wysokość płaszcza kabla | 2.4 mm |
| Szerokość płaszcza kabla | 4.8 mm |
| Długość kabla | 100 m |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4 / 8