Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Series 2.0b
Kabel światłowodowy HDMI™ Hybrid z obsługą Ethernet (AOC)
Wtyk HDMI™ (typ A) > Wtyk HDMI™ (typ A)
Optyczny kabel HDMI™ łączy urządzenia znajdujące się w odległości do 100 m od siebie bez utraty danych. Nawet na obszarach o silnych promieniowaniach magnetycznych. Wyjątkowo płaska i lekka konstrukcja nadaje się idealnie do różnego rodzaju montaży.
- Ultra HD 4K@50/60Hz (2160p), 3D (1920x1080p / 48Hz)
- elastyczne włókno szklane idealne do niewielkich promieni zgięcia (20 mm)
- możliwość położenia nawet 100 m kabla bez konieczności wzmocnienia lub przetworzenia sygnału
- max. 14,4 Gbit/s (600 MHz × 8 bit × 3)
- obsługuje DR, ARC, HEC, EDID, HDCP 1.4/2.2
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| 2.0b | |
| Szczególną cechą | giętkość |
| max. uchwała | 4K Ultra HD 2160p (60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 18.5 mm |
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 8.5 mm |
| Połączenie, wysokość | 8.5 mm |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie 2, długość | 37.9 mm |
| Połączenie, długość | 37.9 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | metal |
| Połączenie 2, szerokość | 18.5 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 4.3 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 20 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 18 Gbit/s |
| inne standardy obsługiwane | HDR (High Dynamic Range), HDMI™ Ethernet Channel (HEC), Consumer Electronics Control (CEC), 4K 3D, 21:9 Cinemascope, HDCP 2.2 |
| obsługiwane przestrzenie koloru | sRGB, Deep Color (30 Bit), x.v.Colour (xvYCC), YCbCr 4:4:4 |
| Obsługiwane standardy dźwięku | Audio Return Channel (ARC) |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
49,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10