Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel koncentryczny RG 59, ekranowanie 2x, 100 m, Czarny
podwójnie ekranowany kabel do uniwersalnych połączeń A/V
- elastyczny i cienki kabel o grubości 6,2 mm do uniwersalnych zastosowań (75 Ω)
- podwójne ekranowanie sygnału zapewniające wystarczającą ochronę na długich odcinkach
- przewód wewnętrzny ze stali o grubości 0,6 mm z płaszczem miedzianym
- nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych wtyków BNC/N/UHF/SMA
- skala metrowa na kablu
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | ECA_CPR, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x pierścień |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4146 g |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 128x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.2 mm |
| Typ kabla | RG 59 |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Srednica dielektryka | 3.7 |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
39,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2