Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel do urządzeń nienagrzewających się, Wielka Brytania; 1,8 m, Czarny
>
- uniwersalne zastosowanie
- nadaje się do urządzeń nienagrzewających się, np. komputera, monitora, projektora itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
| Napięcie nominalne | 230 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 5 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | miedź |
| Przewód wewnętrzny numer | 3 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 1.8 m |
11,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 50