Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
UK - cold-device cord; 1.8 m, black
>
- universal
- suitable for cold devices, such as computers, monitors, projectors etc.
Technical specifications
General
| Markings | CE, WEEE |
| Color | black |
| Consumption Unit | 1 pc. in polybag |
| Packaging type | Retail Polybag |
Performance
| operating voltage | 250 V (AC) |
| Rated voltage | 230 V (AC) |
Cable
| Cable length | 1.8 m |
| Material cable sheath | PVC |
| Inner conductor material | copper |
| Inner Conductor number | 3 pieces |
| max current capacity | 5 |
| Inner conductor cross-section | 1 mm² |
| Cable type Designation | H05-VV-F3G |
€11.99 RRP
Packing units:
1 / 25 / 50