Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Glide (EKP129)
Plecak na laptopa do 17,3”
Glide to lekki i kompaktowy plecak stworzony dla nowoczesnego podmiejskiego podróżnika. Ten elegancki i wszechstronny nowy dodatek do linii wysokiej jakości toreb Everki dla większych urządzeń posiada komorę przeznaczoną do przechowywania laptopów do 17,3" bez poświęcania mobilności. Komora jest wyposażona w wyściełany filcem schowek na laptopa i oddzielny schowek na Kindle/iPada/tablet PC, oba mocno przymocowane na miejscu za pomocą paska szybkiego uwalniania, który minimalizuje przesuwanie oraz zużycie i rozerwanie na drodze. Everki wyposażyło Glide również we wbudowany systemem ochrony rogów laptopa - dodatkowe wzmocnienia wbudowane w torbie, które chronią laptopa wokół rogów, gdzie są one najbardziej narażone na uszkodzenie.
- Dedykowany schowek na laptopa 17,3”
- System ochrony rogów
- Wyłożona filcem kieszeń na iPada/Kindle/Tablet
- Przestronne, dobrze zorganizowane komory
- Szerokie, ergonomiczne ramiączka z zapinaną na zamek ukrytą kieszenią
- Odblaskowe paski bezpieczeństwa
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 470 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 190 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | samonaprawiające się zamki błyskawiczne, System zabezpieczający rogi laptopa |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1100 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 44 cm |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma, Długopisy, Dokumenty podróżne, Smartfon, Karty kredytowe, Portfel, Słuchawki |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 14.5 l |
84,95 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5