Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
EKB420
Wózek do laptopów dla urządzeń od 15 do 18,4 cala
Oto wygodna walizka, która pomieści Twój duży laptop. Ta torba oferuje dużo intuicyjnych przegród, design i jakość, których oczekujesz od firmy Everki. Dodatkowo walizkę wyposażono w kółka, łącząc maksymalną pojemność z największym komfortem użytkowania.
- wyjmowany i dopasowywany pokrowiec na notebooki od 15 cali do 18,4 cala
- osobna, przestronna przegroda do przechowywania
- wyściełana i wyjątkowo miękka przegroda na urządzenie typu Pad/Pro/Kindle/tablet
- magnetyczna przegroda szybkiego dostępu
- płynnie jadące, ciche kółka
- przegroda na butelkę z boku
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 225 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, magnetyczna przegroda szybkiego dostępu, miękka, wyściełana przegroda na urządzenie typu iPad/Kindle/tablet, płynnie jadące, ciche kółka, Przegroda na dokumenty, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, wodoodporny materiał zewnętrzny, wyjmowana kieszeń dodatkowa |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3685 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 46.8 cm |
| Koła | tak |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Butelka na napój, Kompaktowy aparat fotograficzny, Słuchawki, Karty kredytowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma |
| Forma konstrukcyjna | Walizka na kółkach |
295,00 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2