Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CR123A – 500 mAh
Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), 3 V
- Akumulator zdjęcia
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Wysokość | 32.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 16.5 mm |
| Waga | 16.5 g |
Bateria
| Napięcie | 3 V |
| Technologia | Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | CR123A |
| Maksymalna ilość | 500 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| ANSI / NEDA-Name | 5018LC |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100