Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Atlas (EKP121S15)
Plecak z regulowana kieszeń na laptopa dla urządzeń 11” do 15,6”
Atlas, EVERKIs laptopa plecak z szerokiego zakresu funkcji dla mobilnych profesjonalistów. Idealny plecak towarzyszyć Ci wygodnie przez cały całej podróży i ze stylem. Dzięki wysoce zorganizowanym funkcjonalność czynią go idealnym towarzyszem dla osób podróżujących służbowo.
- Regulowana kieszeń na laptopa na urządzenie o wielkości od 11 do 15,6
- projekt Podróż z dziećmi
- Zakładka wózek
- Wyściełana przegroda na iPad / Tablet Kindle /
- Komora szybki dostęp do czasopism / gazet
- Przestronne i dobrze zorganizowane przedziały
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, GS: TÜV Nord |
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 340 mm |
| Wysokość | 465 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 210 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1600 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 39.6 cm |
| Półki na | Folder A4, Okulary/okulary słoneczne, Akcesoria komputerowe, Portfel, Butelka na napój, Karty kredytowe, Laptop, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| pasuje do urządzeń „od” | 28 cm |
| Pojemność | 29.5 l |