Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Analogowy zegar sterujący IP44; zestaw 2 szt
precyzyjne i łatwe sterowanie urządzeniami elektronicznymi; do użytku na zewnątrz budynku
- włącza lub wyłącza urządzenia nawet 48 razy dziennie co 30 minut
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, GS: TÜV Süd |
| Szerokość | 82 mm |
| Długość | 118 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
| Waga | 160 g |
| Stopień ochrony | IP44 |
Wydajność
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 1 W |
| maks. moc przełączeniowa | 3500 W |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 16 A |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6 / 24