Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Analogowy zegar sterujący
precyzyjne i łatwe sterowanie urządzeniami elektronicznymi
- włącza lub wyłącza urządzenia nawet 96 razy dziennie co 30 minut
- możliwy tryb pracy ciągłej przy użyciu przełącznika
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, GS: TÜV Süd |
| Szerokość | 62 mm |
| Wysokość | 102 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
Wydajność
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 1 W |
| maks. moc przełączeniowa | 3500 W |
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 48