Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
NP
Akumulator ołowiowy 12 V, 12 Ah (NP12-12)
Akumulator ołowiowy, VdS
- akumulator przemysłowy z niełamiącą się i odporną na uderzenia obudową ABS (EUROBAT: 3–5 lat – grupa „Standard Commercial”)
- maty z włókna szklanego nasycone elektrolitem (technologia AGM)
- kratka ołowiowo-wapniowa przedłużająca okres eksploatacji
- konstrukcja z regulacją zaworową, prawie 100% rekombinacja tlenu
- bardzo duża efektywność ładowania, niski stopień samoczynnego rozładowywania się (3% na miesiąc przy 20°C)
- szybka regeneracja po całkowitym rozładowaniu, można użytkować w każdym położeniu (oprócz stałej pracy w podwieszeniu)
- EN ISO 9001, EN ISO 14001, IEC61056, UL
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | VdS |
| Oznaczenie modelu | NP12-12 |
| Szerokość | 98 mm |
| Długość | 151 mm |
| Aplikacje | Instalacja alarmowa, Oświetlenie awaryjne, urządzenia geofizyczne, Zasilanie awaryjne, zasilanie bezprzerwowe (UPS), Zasilanie główne, Zasilanie pomocnicze, zastosowania niecykliczne |
| Wysokość | 97.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
Bateria
| Napięcie | 12 V |
| Technologia | Akumulator ołowiowy |
| ładowalna | tak |
| Maksymalna ilość | 12000 mAh |
49,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
4