Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Adapter Y MP3
Kabel Premium | 2 x Cinch (żeński) <> 3,5 mm (męski) | 0,10 m | OFC Longlife Conductor
Kabel stereo 3,5 mm AUX do Cinch został specjalnie zaprojektowany z myślą o trwałości i stabilności dzięki własnej konstrukcji. Trzyczęściowa konstrukcja złącza wykonana z PVC i ABS bardzo dobrze kompensuje szarpnięcia kabla, chroniąc w ten sposób przed jego przerwaniem. Płaszcz z PVC chroni żyły wewnętrzne w długim okresie czasu. Doskonałą jakość transmisji zapewniają pozłacane styki, które pozostają trwale wolne od rdzy.
Przesyłanie analogowych sygnałów stereofonicznych w maksymalnej jakości - idealne rozwiązanie do podłączania systemów hi-fi lub innych urządzeń RCA do np. telewizorów lub dużego systemu kina domowego.
- Nasza obietnica jakości: 10 lat gwarancji
- Impedancja charakterystyczna 50 Ohm
- Przesyła sygnał stereo w maksymalnej jakości - optymalny do podłączenia urządzeń RCA z systemem dźwięku stereo hi-fi, telewizorem lub dużym systemem kina domowego.
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość dźwięku i wolne od rdzy połączenia dzięki wtyczkom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 14 mm |
| Połączenie typu | Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) |
| Połączenie 2, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 14 mm |
| Połączenie 2, Typ | 2 gniazd Cinch (lewy/prawy kanał audio) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 42x |
| Średnica płaszcza kabla | 3.9 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 25 sztuk |
| AWG | 23 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Długość kabla | 0.1 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
11,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 80