Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter wieloportowy USB-C™ VGA+DP+HDMI™
port VGA i DisplayPort - urządzenie do USB HDMI ™ rozszerzonym C ™.
Adapter Multiport USB-C™ kieruje sygnały z USB-C™ do urządzeń VGA, DisplayPort i HDMI™. Obsługiwane są rozdzielczości do 4k*2k@30Hz dla HDMI™ i 4k*2k@60Hz DisplayPort) lub 1920px1200p@60Hz (dla VGA).
- Funkcja - adapter multiport odbite sygnały z USB-C ™ na HDMI ™, DisplayPort i VGA.
- Uchwały - wspomaga maksymalna rozdzielczość ekranu 1920x1080p@60Hz dla VGA i 4k*2k@60Hz na HDMI™ i DisplayPort
- Connection - synchronizację do czterech wyświetlaczy jednocześnie poprzez HDMI ™ i VGA i DisplayPort.
- Zastosowanie - nadaje się do Pro i innych urządzeń MacBook, MacBook ze złączem USB-C™
- Plug & Play - USB-C™ adapter Multi-Port ™ może być używany bez konieczności instalowania sterowników
- Kolor biały
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 14 mm |
| Długość | 88 mm |
| Wysokość | 42 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 43.1 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 3, typ | Gniazdo VGA (15-biegunowe) |
Kabel
| Długość kabla | 0.14 m |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
44,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 120