Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter podróżny Country Europa > Stany Zjednoczone
nadaje się do wszystkich uziemionych i nieuziemionych urządzeń (2-pinowych i 3-pinowych)
Adapter podróżny Country to idealne rozwiązanie zarówno dla osób podróżujących do konkretnego kraju, jak i dla właścicieli hoteli i organizatorów konferencji, którzy chcieliby umożliwić swoim międzynarodowym gościom używanie ich własnych urządzeń.
- do podłączania urządzeń z Europy (2-pinowych i 3-pinowych) do gniazd w Stanach Zjednoczonych
- nadaje się do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak laptopy i suszarki do włosów
- moc: 100 V – 1500 W / 250 V – 3750 W
- nie konwertuje napięcia
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 60 mm |
| Długość | 53 mm |
| Wysokość | 72 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
| Waga | 52 g |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wejście 2, typ | Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/3) |
| Wejście, typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Wejście 2, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 15 A |
| Wyjście, typ | Gniazdo amerykańskie/japońskie (typ B, NEMA 5-15, 3-biegunowe) |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
10,90 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1