Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
AA (Mignon)/ER14505/XL-060F – 2400 mAh
Pin standardowy, Bateria litowo-chlorkowo-tionylowa, 3,6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | XL-060F |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 17.6 g |
Bateria
| Napięcie | 3.6 V |
| Technologia | Bateria litowo-chlorkowo-tionylowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | ER14505 |
| Maksymalna ilość | 2400 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
Połączenia
| Połączenie typu | Pin standardowy |
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 90