Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ready to Use
9V Block/6HR61 (56722) – 200 mAh
Akumulator LSD-NiMH (gotowy do użycia), 9 V
Kompletny asortyment produktów NiMH magazynujących energię przez długi czas do wszystkich standardowych urządzeń.
Zwykłe akumulatorki cylindryczne rozładowują się już w trakcie przechowywania, przez co niepotrzebnie zmniejsza się ich pojemność. Dzięki akumulatorkom VARTA Ready To Use problem ten można znacznie ograniczyć. W pełni naładowane akumulatorki po 12 miesiącach przechowywania zachowują nawet 75% energii. Do ładowania akumulatorków VARTA Ready To Use nie potrzebujesz żadnej specjalnej ładowarki, a naładowane nadają się do wszystkich powszechnych zastosowań.
- wstępnie naładowana, możesz wyjąć ją z opakowania i od razu użyć – zupełnie jak w przypadku tradycyjnej jednorazowej baterii
- naładowany akumulatorek po 12 miesiącach przechowywania zachowuje do 75% energii (o ile akumulatorek nie był używany)
- wielokrotne ładowanie bez efektu pamięci
- bardzo niski stopień samoczynnego rozładowywania się (LSD)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 56722 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 52 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Akumulator LSD-NiMH (gotowy do użycia) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | 6HR61 |
| Maksymalna ilość | 200 mAh |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
12,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50