Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife
4R25X (430)
Bateria z chlorkiem cynku, 6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 430 |
| Szerokość | 67 mm |
| Długość | 67 mm |
| Wysokość | 115 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./folia |
| Typ opakowania | Bulk |
| Waga | 570 g |
Bateria
| Napięcie | 6 V |
| Technologia | Bateria z chlorkiem cynku |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 4R25X |
| Maksymalna ilość | 7500 mAh |
| ANSI / NEDA-Name | 915 |
5,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20