Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
4LR44 (4034)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4034 |
| Wysokość | 25.2 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 13 mm |
| Waga | 10.4 g |
Bateria
| Napięcie | 6 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 4LR44 |
| Maksymalna ilość | 100 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| ANSI / NEDA-Name | 4G13 |
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100