Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
4-kierunkowa ładowarka USB (30W) biała
wielokrotny zasilacz USB do jednoczesnego ładowania do 4 urządzeń
- Wystarczająca ilość połączeń w każdej chwili. Ładuje do 4 urządzeń jednocześnie przez USB-A
- inteligentne rozpoznawanie ładunków (ID Chip Technology) kontroluje optymalny prąd ładowania do 3A (15W).
- uniwersalnie odpowiedni dla urządzeń, takich jak smartfony lub tablety, które są ładowane przez USB lub jako zasilacz do zasilania urządzeń przez USB
- zgodny dla wielu producentów, takich jak Apple iPhone lub iPad, Samsung Galaxy serii, Sony, Huawei, LG, Xiaomi.
- Zintegrowana elektronika chroni przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem, zapewniając tym samym optymalne bezpieczeństwo. obciążenie, przegrzanie i zwarcie, a tym samym oferuje optymalne bezpieczeństwo.
- Zasilacz o zakresie napięcia wejściowego 100-240V może być stosowany również za granicą.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Haus, Quader, Indoor use |
| Szerokość | 51 mm |
| Długość | 57 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Materiał | ABS |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 70 g |
Wydajność
| max. wydajność | 30 W |
Przyłącza urządzeń
| Prądu wejściowego | 1 A |
| Średnia sprawność podczas pracy | 85.6 % |
| Sprawność przy niskim obciążeniu (10 %) | 82.9 % |
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 240 (AC) V |
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Wejście, typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 3 A |
| Wyjście, typ | 4 wtyczka USB 2.0 (typ A) |
Zasilacz
| Moc wyjściowa | 30 W |
11,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 100