Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
3x AAA (Micro) - 800 mAh
Końcówka płaska (Z), Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH), 3,6 V
- specjalny wariant akumulatorka z wyjątkowo niskim stopniem samoczynnego rozładowywania się
- akumulatorki są wstępnie naładowane i można ich natychmiast użyć
- akumulatorek można naładować nawet 1000 razy, przez co jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska
- brak efektu pamięci, dzięki czemu akumulatorka nie trzeba całkowicie rozładowywać
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Szerokość | 32.5 mm |
| Długość | 32.5 mm |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 10.5 mm |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 39 g |
Bateria
| Ilość komórek | 3 sztuk |
| Napięcie | 3.6 V |
| max. pojemność | 0.8 Ah |
| Technologia | Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR03 |
| Maksymalna ilość | 800 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin płaski |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
Połączenia
| Połączenie typu | Końcówka płaska (Z) |
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 11 / 220