Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife Power
3LR12/Flat (4912)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 4,5 V
- wyjątkowa moc dla optymalnej wydajności urządzeń z dużym zużyciem energii
- do zabawek, akcesoriów komputerowych, latarek kieszonkowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4912 |
| Szerokość | 62 mm |
| Długość | 67 mm |
| Wysokość | 66 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Głębokość | 22 mm |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 160 g |
Bateria
| Napięcie | 4.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 3LR12 |
| Rozmiar budownictwo | Flat |
6,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100