Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
2x D (Mono) koszyk na baterie
Przycisk
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Szerokość | 73 mm |
| Długość | 71 mm |
| Wysokość | 31 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Bateria
| pasujące typy baterii IEC | FR20, HR20, LR20 |
| pasująca wielkość baterii | D (Mono) |
Połączenia
| Połączenie typu | Przycisk |