Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
2x C (Baby) koszyk na baterie
Przycisk
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Szerokość | 45 mm |
| Długość | 62 mm |
| Wysokość | 23.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Bateria
| pasujące typy baterii IEC | FR14, HR14, LR14 |
| pasująca wielkość baterii | C (Baby) |
Połączenia
| Połączenie typu | Przycisk |