Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Pouch (EKF822)
Accessories Pouch
When traveling with multiple devices, you don’t want all of your cords, chargers and additional accessories becoming a tangled mess. The EVERKI Accessories Pouch is designed to separate your mouse, chargers, power supplies and cables from your more sensitive items; and the padding on the bottom adds extra protection for smaller, more fragile items.
- Separates cabels, power supplies and additional accessories
- Padding on the bottom adds extra protection
- 730 year warranty on materials and workmanship
Technical specifications
General
| Height | 190 mm |
| Warranty | 30 years |
| Width | 210 mm |
| Color | black |
| Weight | 90 g |
| Packaging type | Bulk |
| depth | 10 mm |
| Material | fabric |
€24.95 RRP
Packing units:
1 / 20