Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Coaxial plug with screw fixing
plastic
- for connecting to a coaxial cable
Technical specifications
General
| Markings | CE |
| Width | 37.62 mm |
| Length | 38.3 mm |
| Diameter | 16.17 mm |
| Consumption Unit | 10 pcs. in polybag |
| Packaging type | Bulk |
Connections
| Connection, type | Coaxial male |
| Connection, housing material | plastic |