Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Cable tie, weather resistant nylon, black
150 mm; 3.45 mm
Technical specifications
General
| Operating temperature up to | 85 °C |
| Width | 3.45 mm |
| Length | 150 mm |
| Color | black |
| Consumption Unit | 100 pcs. in polybag |
| Operating temperature from | -35 °C |
| Packaging type | Bulk |
| max. bundle ø | 39 |
| breaking strength | 18.1 kg |
€3.99 RRP
Packing units:
1 / 300