Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Banana plug
with screw connection, black
- item is only suitable for the hobby / hobby area
Technical specifications
General
| Height | 8.9 mm |
| Markings | CE |
| Width | 8.9 mm |
| Length | 38.7 mm |
| Diameter | 4.5 mm |
| Color | black |
| Consumption Unit | 10 pcs. in polybag |
| Packaging type | Bulk |