Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Sub-C, 2000 mAh, Pin płaski
Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH), 1,2 V, tektura, Pin płaski
- nadaje się tylko do bezprzewodowych elektronarzędzi
- zapasowy akumulator do bezprzewodowych elektronarzędzi
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Znakowania | BattG |
| Wysokość | 43 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Zewnętrzna powłoka materiału | tektura |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | Standard-Power |
| średnica | 23 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.2 V |
| Technologia | Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) |
| ładowalna | tak |
| Maksymalna ilość | 2000 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin płaski, papier |
| Rozmiar budownictwo | Sub-C |
Połączenia
| Połączenie typu | Pin płaski |
6,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 300