Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Prolunga con Standard Tedesco 0,2 m, Czarny
Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) > Wtyk urządzenia C14 (złącze IEC)
- do podłączenia do zasilacza UPS
- z wymiennym bezpiecznikiem 10 A
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk urządzenia C14 (złącze IEC) |
Wydajność
| Napięcie nominalne | 230 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 10 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Przewód wewnętrzny numer | 3 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 0.2 m |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40