Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel przejściowy DisplayPort/DVI
adapter wideo między DisplayPort a DVI-D
Przesyłaj prezentacje i zdjęcia bezpośrednio z notebooka, komputera Mac lub PC na zewnętrzne monitory i projektory. DisplayPort jest wstecznie kompatybilny z DVI i transmituje rozdzielczości do WQXGA z dużą głębią kolorów i super płynnym odświeżaniem. Aby zapewnić optymalną transmisję sygnałów wideo i audio, należy pamiętać, że złącze DisplayPort musi być podłączone do nadajnika, a złącze DVI do odbiornika. Dzięki mechanicznej blokadzie złącza DisplayPort skutecznie unika się luźnych styków. W ten sposób masz pewność, że każdy slajd i każdy obraz dociera dokładnie tak, jak był przeznaczony.
- mechaniczna blokada wtyku DisplayPort zapobiega luźnym połączeniom
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- obsługuje maksymalną rozdzielczość do 1920x1200p
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.5 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk DisplayPort |
| Połączenie 2, wysokość | 16.8 mm |
| Połączenie, wysokość | 10 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 51.1 mm |
| Połączenie, długość | 59.3 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 40 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk DVI-D Dual Link (24+1-pinowy) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 112x |
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 30 |
| LSZH | nie |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.25 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| Impedancja | 100 Ω |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 15 / 30