Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel High Speed HDMI™ z obsługą Ethernet
rozgałęźnik kabla z szybkim transferem danych do telewizji Ultra HD
Ciesz się filmami i grami w krystalicznie czystej, zachwycającej odsłonie w wysokiej rozdzielczości – także w 3D! Co takiego robi ten kabel z sygnałem audio wideo? Absolutnie nic. I to właśnie świadczy o jego doskonałości. Dzięki czystym materiałom, precyzyjnemu wykonaniu i nowoczesnej technologii kabel ten łączy telewizor z innymi urządzeniami i Internetem. Spełnia zatem wszystkie oczekiwania, jakie można mieć względem najwyższej klasy sprzętu. Możesz mieć pewność, że ten kabel zmieni każdy film czy grę w niesamowite przeżycie!
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- High Speed HDMI™ dla 3D i Ultra HD aż do 4K@50/60 Hz (2160p)
- dzięki wbudowanemu przewodowi z obsługą sieci Ethernet nie trzeba podłączać dodatkowych kabli sieciowych ani audio
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, HDMI™ High Speed with Ethernet, ULTRAHD 4K@50/60 Hz |
| Gwarancja | 10 lat |
| TechdatSCIPnumber | f79d4ab8-2599-4319-bbc3-6e38d344fa59 |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.9 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 47.3 mm |
| Połączenie, długość | 47.3 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 20.9 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 160x |
| Średnica płaszcza kabla | 9.5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 7 sztuk |
| AWG | 24 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.2 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 20 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| max. szybkość transmisji | 18 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 340 MHz |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
99,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4