Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel do urządzeń nienagrzewających się, Dania, typu K; 2 m, Czarny
Wtyk duński (typ K, IEC 60906-1) > Gniazdo urządzenia C13 (złącze IEC)
- uniwersalne zastosowanie
- nadaje się do urządzeń nienagrzewających się, np. komputera, monitora, projektora itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk duński (typ K, IEC 60906-1) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo urządzenia C13 (złącze IEC) |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 10 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 2 m |
8,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 60