Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel component YUV
kabel Cinch (RCA) do przesyłania obrazu RGB
Rozwiń w pełni potencjał swojego ekranu. Kabel component YUV dzieli informację o kolorach na dwie składowe – luminancję (światłość, luma) i chrominancję (składowa koloru, chroma). Dzięki wielowarstwowemu ekranowaniu sygnału, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu kabel ten przesyła każdy analogowy sygnał wideo klatka po klatce bez zakłóceń, z wiernym i czystym oddawaniem barw.
- 75 Ω zdefiniowanej impedancji falowej
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 14 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | 3 wtyczka Cinch (YUV/RGB) |
| Połączenie 2, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 14 mm |
| Połączenie 2, Typ | 3 wtyczka Cinch (YUV/RGB) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 64x |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 20 sztuk |
| AWG | 24 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 3 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| Impedancja | 75 Ω |
| max. przepustowość | 10 MHz |
| Pojemność | 60 pF |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 20