Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel antenowy SAT (klasa A, >85 dB), podwójne ekranowanie
Wtyk F > Wtyk F (całkowicie ekranowany)
- podwójne ekranowanie o dużej gęstości umożliwiające przesyłanie sygnału bez zakłóceń
- całkowicie ekranowany, obustronnie zalany wtyk F zabezpieczający przed kurzem, brudem i obciążeniami mechanicznymi
- niklowane, dokładnie dopasowane styki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk F |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk F |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 96x |
| Średnica płaszcza kabla | 5 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | Class A |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Srednica dielektryka | 2.9 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.5 mm |
| Ochrona kink | tak |
| Skuteczność ekranowania | 85 dB |
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
4,29 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 80 / 160