Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel antenowy (80 dB), filtr ferrytowy, podwójne ekranowanie
Wtyk do kabla koncentrycznego > Gniazdo do kabla koncentrycznego (całkowicie ekranowany)
- podwójne ekranowanie o dużej gęstości umożliwiające przesyłanie sygnału bez zakłóceń
- całkowicie ekranowany, obustronnie zalany wtyk; ochrona przed kurzem, brudem i obciążeniami mechanicznymi
- niklowane, dokładnie pasujące styki
- z filtrem płaszczowym
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk do kabla koncentrycznego |
| Połączenie, materiał styków | niklowany |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo do kabla koncentrycznego |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | tak |
| Typ 2, osłaniając | oplot (aluminium) 112x |
| Średnica płaszcza kabla | 5.3 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.5 mm |
| Skuteczność ekranowania | 80 dB |
| Długość kabla | 7.5 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
8,29 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 20 / 40