Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
GO12-1,3 (1300 mAh, 12 V)
Faston (4,8 mm) Akumulator ołowiowy, BattG
- akumulator o wysokiej jakości, dużej niezawodności i gęstości energii
- przez średnio 5 lat użytkowania nie wymaga konserwacji niezależnie od położenia (przy 25°C)
- zastosowanie: zasilacz awaryjny UPS, główne i dodatkowe źródło zasilania, oświetlenie awaryjne itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Oznaczenie modelu | GO12-1,3 |
| Szerokość | 43 mm |
| Długość | 97 mm |
| Aplikacje | Oświetlenie awaryjne, Zasilanie awaryjne, zasilanie bezprzerwowe (UPS), Zasilanie główne, Zasilanie pomocnicze, zastosowania niecykliczne |
| Wysokość | 58 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| Waga | 600 g |
Bateria
| Napięcie | 12 V |
| Zdolność bagażu | 5 lat |
| Technologia | Akumulator ołowiowy |
| ładowalna | tak |
| Maksymalna ilość | 1300 mAh |
Połączenia
| Połączenie typu | Faston (4,8 mm) |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
20