Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Czujnik ruchu na podczerwień
do montażu sufitowego; 360°Wykrywanie, zasięg 12 m, do wnętrz (IP20), zdatność do LED
- potrójny czujnik zapewniający większy zasięg i bardzo dokładne wykrywanie
- doskonale nadaje się do włączania/wyłączania lamp, lampek, diod LED wewnątrz pomieszczeń
- precyzyjne wykrywanie ludzi i zwierząt w ciemności i w półmroku
- regulowany czujnik umożliwiający optymalne ustawienie wykrywania
- przeznaczony do łatwego i szybkiego montażu natynkowego na suficie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Haus |
| Wysokość | 54.8 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 90 mm |
| Kolor | Biały |
| Waga | 100 g |
| Stopień ochrony | IP20 |
Połączenia
| Połączenie typu | Zacisk śrubowy |
Wydajność
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
| Obciążenie minimalne | 1 W |
| Typ czujnika | PIR (pasywna podczerwień) |
| maks. kąt rejestracji | 360 ° |
| Opóźnienie wyłączenia „od” | 10 s |
| Wysokość instalacji „do” | 4 m |
| maks. zasięg wykrywania | 12 m |
| Światłoczułość „od” | 3 lx |
| Wysokość instalacji „od” | 2.2 m |
| Światłoczułość „do” | 2000 lx |
| Opóźnienie wyłączenia „do” | 420 s |
| Moc przełączeniowa | 300 W |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50