Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
czteroczęściowy zestaw świec LED z prawdziwego wosku, czerwony
piękne i bezpieczne rozwiązanie oświetleniowe do wielu obszarów, takich jak dom i taras, biura lub szkoły
- Zestaw 4 czerwonych świec LED (każda 7,5 x 10 cm)
- niepowtarzalny efekt płomienia dzięki migoczącemu knotowi i osłonie z prawdziwego wosku – niemal nie do odróżnienia od prawdziwej świecy
- z funkcją wyłącznika czasowego – włączenie na 6 godzin / wyłączenie na 18 godzin
- z funkcją wyłącznika czasowego – włączenie na 6 godzin / wyłączenie na 18 godzin
- nadaje się do użytku wszędzie tam, gdzie prawdziwe świece są zbyt niebezpieczne lub niedozwolone
- zasilanie bateryjne (każda 3 x bateria AAA, do nabycia osobno)
- Wskazówka: Chronić przed wysokimi temperaturami i silnym nasłonecznieniem, aby nie dopuścić do stopienia świec
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Wysokość | 10 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt. w pudełku |
| Materiał | PC, szkło |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 7.5 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Żywotność nominalna | 25000 godz. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 12500 szt. |
Bateria
| Ilość komórek | 12 sztuk |
| Napięcie | 1.5 V |
Wydajność
| Współczynnik oddawania barw | 80 Ra |
| Napięcie robocze | 4.5 V (DC) |
| Ściemnianie | bez możliwości ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| min. czas świecenia | 150 h |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Kolor świecenia | ciepła biel |
| Typ źródła światła | LED |
Konstrukcja
| Kąt świecenia | 180 ° |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
19,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12