Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Lithium
CR123A (6205)
Bateria litowa, 3 V
Uchwyćcie każdą chwilę - z odpowiednią energią!
Uchwyć najważniejsze momenty w życiu za pomocą aparatu, baterie litowe VARTA
zapewniają konsumentom doskonałą wydajność, której potrzebują do niezawodnej obsługi
z jej kamery.
Seria Premium dla urządzeń o wysokiej wydajności.
Akumulatory VARTA PHOTO LITHIUM są w stanie szybko dostarczyć wysoką wydajność, doskonale nadające się do dzisiejszych zaawansowanych technologicznie kamer i świateł.
- Najwyższa wydajność
- Praca w szerokim zakresie temperatur
- Różne rozmiary, aby spełnić wszystkie wymagania rynku
- 0% ołowiu, 0% rtęci i 0% kadmu
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 6205 |
| Długość | 34.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 17 mm |
| Waga | 17 g |
Bateria
| Napięcie | 3 V |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | CR123A |
| ANSI / NEDA-Name | 5018LC |
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100