Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e kabel sieciowy, U/UTP, Szary
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 26/7 (stranded), PVC
- elastyczny kabel do przesyłania danych/kabel krosowy do konfekcjonowania w zastosowaniach domowych/wewnątrz pomieszczeń
- nieekranowana skrętka LAN kabel
- Spełnia wymagania dla aplikacji SOHO (Małe Biuro, Domowe Biuro) do maksymalnej długości transmisji 40 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | ECA_CPR, CE, SOHO, SOHO_40 |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. pudełko |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Szary |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 305 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 100 MHz |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
49,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2