Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Biurkowy wentylator USB
Ø22 cm
- bardzo cichy silnik elektryczny cechujący się niskim zużyciem energii
- do uniwersalnego zastosowania w urządzeniach z wyjściem USB, np. komputerach, notebookach i innych urządzeniach
- ramkę można zamocować również u góry i na dole w celu wybrania odpowiedniej pozycji
- bardzo lekka metalowa ramka w włącznikiem/wyłącznikiem
- długość kabla 1,2 m
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 225 mm |
| Długość | 110 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 220 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 443 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo DC (5,50 x 2,10 mm) |
Wydajność
| Napięcie robocze | 5 V (DC) |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12