Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Aktywna antena wewnętrzna DVB-T2 (HD)
antena 18,5 dBi / 21,5 dBi do odbioru programów DVB-T/DVB-T2 HD
- do odbioru analogowych i cyfrowych sygnałów TV w zakresie VHF (174 MHz - 230 MHz) i UHF (470 MHz - 862 MHz)
- aktywna antena DVB-T i DVB-T2, do użytku wewnątrz pomieszczeń
- nadaje się również do odbioru cyfrowych programów radiowych (DAB)
- wielokierunkowa – nie jest konieczne ponowne ustawienie położenia (w poziomie/w pionie) w przypadku nadajników o różnej polaryzacji
- wbudowany wzmacniacz jest zasilany napięciem 5 V (100 mA)
- filtr GSM zapobiegający uciążliwym zakłóceniom powodowanym przez telefony komórkowe
- ekranowany kabel koncentryczny i wtyk koncentryczny do odbioru bez interferencji
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Goobay_DVB-T2_HD |
| Wysokość | 355 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czarny |
| Typ anteny | Antena pokojowa |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | tak |
| Zakres częstotliwości w paśmie VHF „do” | 230 MHz |
| Zakres częstotliwości w paśmie UHF „do” | 862 MHz |
| Wzmocnienie anteny UHF | 18.5 dBi max. |
| Zakres częstotliwości w paśmie UHF „od” | 470 MHz |
| Zakres częstotliwości w paśmie VHF „od” | 174 MHz |
| Charakterystyka kierunkowa | wielokierunkowy |
| Wzmocnienie anteny VHF | 21.5 dBi max. |
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 11 / 33