Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Basic
Adapter VESA do montażu ściennego telewizora
do dostosowania wymiarów VESA z uchwytu ściennego do telewizora do maksymalnie 400x400 mm.
Ten adapter VESA umożliwia zwiększenie odległości otworów 200 mm x 200 mm w uchwycie ściennym do 400 mm x 400 mm.
- Adapter VESA dopasowuje rozstaw otworów pomiędzy telewizorem a uchwytem ściennym.
- Adapter zwiększa rozstaw otworów VESA z 200 mm x 200 mm do 400 mm x 400 mm.
- Maksymalne obciążenie zależy od odpowiedniego uchwytu ściennego.
- Adapter wykonany jest z wysokiej jakości metalu lakierowanego proszkowo.
- Materiał montażowy (śruby, nakrętki itp.) jest zawarty w zakresie dostawy.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 10 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1160 g |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 400 x 400 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm |
| Wielkość ekranu | 32 - 147 cm |
| maks. udźwig | 30 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Kołki, Przyśrubowywanie |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10