Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter USB-C™ VGA, czarny
Wtyk USB-C™ > Gniazdo VGA (15-biegunowe)
- odwzorowuje sygnały z USB-C™ na VGA
- nadaje się do komputerów i urządzeń z portem USB-C™
- obsługuje rozdzielczość do 1920*1080p@60 Hz
- bardzo łatwa obsługa
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 29.5 mm |
| Długość | 200 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| max. uchwała | Full HD 1080p (60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 18 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk USB-C™ |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo VGA (15-biegunowe) |
Kabel
| Długość kabla | 0.2 m |
27,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 200