Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Solar Rechargeable
AAA (Micro)/HR03 (56733) – 550 mAh
Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH), 1,2 V
Wypróbuj akumulatorki VARTA Solar i ciesz się chwilami relaksu w ogrodzie, na tarasie lub wieczorami/nocami spędzonymi z przyjaciółmi. To niezawodne źródło energii zapewni Ci idealne oświetlenie – kiedy tylko zechcesz.
- nadaje się szczególnie do solarnych lamp ogrodowych
- zoptymalizowana wydajność dla oświetlenia ogrodowego o niskim zapotrzebowaniu na energię, konieczna w przypadku akumulatorków z małym przepływem energii
- duża wytrzymałość cykliczna i długa żywotność
- możliwość wielokrotnego ładowania bez efektu pamięci
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 56733 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11 g |
Bateria
| Napięcie | 1.2 V |
| Technologia | Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR03 |
| Maksymalna ilość | 550 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50